Reklama

Witamy Ciebie serdecznie na naszej stronie internetowej!

Cieszy nas, że trafiłeś właśnie do nas.

 

Zajmujemy się felgami sportowymi produkowanymi w technologii kucia, od 2007 roku. Od tego czasu umocniliśmy dobre relacje z fabrykami i producentami z Federacji Rosyjskiej, która jest kluczowym producentem jeśli chodzi o przemysł ciężki, wydobycie rud metali i ich obróbkę hutniczą.

Bogate doświadczenie, duże zasoby surowców i kadra wykwalifikowanych pracowników owocuje produktami najwyższej jakości oraz jednocześnie, co szczególnie ważne dla współczesnego kierowcy w tym segmencie towarów- konkurencyjnych cenowo!

 

Na naszej stronie internetowej możecie zapoznać się z procesami produkcji i asortymentem fabryki kutych felg Salomon-Alsberg .

 

Nasza firma została stworzona specjalnie po to, aby ułatwić proces rozmieszczania  zamówień u producentów, na wybrane przez was ekskluzywne felgi sportowe oraz sprawnego dostarczenia gotowych wyrobów do odbiorców.

 

Podejmiemy się realizacji każdego ekskluzywnego zamówienia felg, również o niestandardowych wymiarach.

Posiadamy w tej sferze duże doświadczenie i chętnie odpowiemy na Państwa pytania oraz pomożemy dobrać felgi dla Państwa potrzeb.

 

Informujemy, że technologiczny cykl produkcji zajmuje od 20 dni (na felgi Sport-Line od 25 dni, w zależności od obciążenia produkcji) zaczynając od odlewu stopu i kończąc na lakierowaniu gotowej felgi. Skrócenie terminów realizacji jest związane z posiadaniem w fabryce gotowych półfabrykatów potrzebnego typo-rozmiaru. Cały proces opisany jest w artykule. Prosimy wziąść pod uwagę, że felgi produkowane są zgodnie z indywidualnymi specyfikacjami i parametrami klientów co z kolei związane jest z ciągłym przeprogramowywaniem maszyn skrawających oraz uwzględniane są wszystkie szczegóły zamówienia pod względem modelu, lakierniczego pokryciu, typu i rozmiaru felgi. Anulowanie zamówienia i zwrot przedpłaty zamówienia w fazie produkcji jest niemożliwy. Jeśli dla Państwa nie jest ważniejsze indywidualne wykonanie zamówienia, uwzględniające wszelkie parametry i życzenia, lecz możliwość szybko nabyć felgi, sprawdźcie stan magazynowy w zakładce nowości lub skorzystajcie z usług sklepów z felgami sportowymi.


 

Zapraszamy!


Strona głównaStrona główna