Reklama

SUPER 2000, 18"

Producent: AGForged

Cena:1 069,36 € / 1 szt. 4 288 zł

Waga: 9 kg

nośność felgi [kg]: 750 kg

Opis

Specjalna seria AG-Rally. Zadaniem tych felg jest dowieźć załogę na metę w wymagających warunkach. Model D42 jak widzicie, jest typowo "pancerną" wersją, która potrafi znieść najtrudniejsze odcinki specjalne.

W SMK felgi rally wytwarza się innym sposobem. Najpierw za pomocą uniwersalnego stempla otrzymywane są szerokie "rolki" z uformowaną mocującą częścią i cylindryczną częścią pod obwód. A następnie... wytaczają się, nawet do 85% metalu staje się wiórami! Generalnie sportowe koła - to sławna strona historii SMK. Np. felgi dostarczano do Japonii dla mocnych sportowych motocyklów Yamaha, Kawasaki, Suzuki. A dla firmy Speedline robiono na specjalne zamówienie magnezowe koła, które pod innymi nazwami jeździły na bolidach "Formuła-1.

Felgi samochodowe dla samochodów rajdowych są ekskluzywnym projektem i dumą biura konstruktorskiego AGForged. Nikt na świecie nie produkuje kutych felg, swobodnie pasującch na homologowane układy hamulcowe nowoczesnych konstrukcji! (np. 16" felga na Brembo w Lancer EVO 5-9)

 

Masa felgi celowo zwiększona do regulaminowych 9kg.

Felgi AG-SMK posiadają pokrycie lakiernicze proszkowe na proszkowej bazie. Podstawowa kolorystyka w cenie produktut: biały, srebrny, czarny perłowy i czarny matowy.

Możliwy jest dobór dowolnego koloru pokrycia proszkowego zgodnie ze skalą RAL (usługa dodatkowa).
Możliwe jest diamentowe polerowanie obwodu lub czołowej powierzchni felgi pod lakierem (w cenie).

 

Zapraszamy do zakupu!